Seminere Katıldılar, Bebek Sahibi Oldular

01 Kasım 2012 Yazan  
Kategori Sağlık

Pendik Belediyesinin Özel Euro Fertil Tüp Bebek Merkezi ile birlikte geçtiğimiz yıl düzenlediği ‘Tüp Bebek Semineri’ 16 çiftin Bebek hasretine son verdi. Katılımcı çiftlere son teknolojik gelişmeler ve uygun bir tedavi ücreti sunan Tüp Bebek Merkezi Direktörü Dr. Hakan Özörnek, belediye ile başlatmış oldukları projenin bu yıl da 4 Kasım’da devam edeceğini belirtti.
Belediyenin Bebek hasreti çeken çiftler için geçen yıl Ekim ayında Euro Fertil Tüp Merkezi birlikteliğinde düzenlediği seminer, katılımcı çiftlere son teknolojik gelişmeler ve uygun bir tedavi ücreti sundu. Bulmuş olduğu bu fırsatı kaçırmak istemeyen 16 çift, Bebek merkezine kayıt yaptırarak 15 gün boyunca tedavi gördü. Bu kısa süre zarfında olumlu netice alan çiftler, 6 uzman doktor ve psikologun yer aldığı merkezde 9 ay boyunca profesyonel bir tedavi görerek Bebek sahibi oldu.

Lermi çiftinin mutluluğu, Hüseyin Kerem bebekle perçinlendi

Bebek sahibi olan 16 çiftten Gonca-Murat Lermi çifti, yaklaşık yedi yıldır Bebek hasreti çektiklerini belirtti. Daha önce iki yıl tedavi gören çift, bir sonuç elde edemedi ve ümidini yitirmek üzereyken Pendik Belediyesinin düzenlediği seminer dertlerine çare oldu. Seminerin afişini gördüğünde eşiyle birlikte katılmaya karar veren Murat Lermi, burada tüp Bebek merkezi medikal direktörü Dr. Hakan Özörnek’in sunduğu seminerden oldukça etkilendiklerini belirtti. Seminer sonunda tüp Bebek tedavisinin yüksek fiyatları yerine yarı yarıya bir fiyat tarifesi gören çift, tedaviye sıcak bakmalarının önemli nedenlerinden birinin de uygun tedavi ücreti olduğunu belirtti.

Çiftler, Tüp Bebek Merkezi ve Pendik Belediye’sine minnettar

Şuan 2 buçuk aylık olan Hüseyin Kerem adlı bebekleriyle poz veren çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyor. Pendik Belediyesinin düzenlediği seminerin kendileri için umut ışığı olduğunu belirten çift, Bebek hasreti çeken aileleri unutmadığı için Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e de minnettar olduklarını belirtti.

‘Tüp Bebek Semineri’ 4 Kasım’da

Euro Fertil Tüp Bebek Merkezi Medikal Direktörü Dr. Hakan Özörnek, Pendik Belediyesi ile başlatmış oldukları sosyal sorumluluk projesinin bu yıl da devam edeceğini ve 4 Kasım’da Pendik Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde tüp Bebek sahibi olmak isteyen çiftler için 2. semineri düzenleyeceklerini belirtti. Dr. Özörnek, Bebek hasreti çeken çiftleri seminere katılmaya davet etti.

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!