Gece Turu Olaylı Bitti

01 Kasım 2012 Yazan  
Kategori Magazin

Nişantaşı’ndaki Sess’te, yakın arkadaşları Seren Serengil’in eski eşi Ozan Kaçmaz’la karşılaşmak, çifti gerdi.

İddiaya göre Kurt’un kulüpten ayrılırken Kaçmaz’a omuz atarak “Seninle görüşürüz” demesi ipleri kopardı.

Hürriyet’in haberine göre; Kaçmaz, peşlerinden gitti ve tartışma başladı. Ama arkadaş grupları devreye girerek olay büyümeden tarafları birbirinden uzaklaştırmayı başardı.

“OLAYIN DEMET AKALIN’LA ALAKASI YOK”

Daha sonra açıklama yapan ve olayın Demet Akalın’la hiçbir ilgisinin olmadığını da belirten Kaçmaz, şu şekilde konuştu

“Demet’le ilgili bir durum yoktu. Ama Okan Kurt’un Allah yardımcısı olsun. Bu kadar ünlü bir kadın sanatçıyı taşımak kolay değildir, ağırdır. Onu iyi taşımalıdır. 10 sene önce bunu ben de yaşadım. Okan Kurt her şeyi hazmedecek. Ya önüne bakacak ya da işine bakacak. Bu işler zordur. Eğer araya korumalar girmeseydi, çok kötü şeyler yaşanabilirdi. Ancak bir taraftan da düşünüyorsun; daha 29 – 30 yaşında bir çocuk… Onun psikolojisine de saygı duymak lazım. Türkiye’nin en gözde kadınlarından biriyle evli…”

OLAY YANLIŞ ANLAŞILMAYMIŞ

Yaşanan olayın bir yanlış anlamadan kaynaklandığını belirten Okan Kurt ise “Her şey tamamen yanlış anlamadan ibaret. Çok üzüldüm. Ne ben Ozan’ı, ne de o beni tanır. Serengil Serengil’in eski eşiymiş. Eşim daha sonra söyledi bana. Ne yumruklaşma, ne omuz atma hiçbir şey yaşanmadı. Gelip ne olduğunu sordu. Sonra biz arabamıza binip gittik” diye konuştu.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!