Cumhuriyet Coşkusuna Murat Boz Konseri Damgasını Vurdu

01 Kasım 2012 Yazan  
Kategori Magazin

Şehitkamil Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Murat Boz konseri düzenledi. Binlerce kişinin katıldığı konserde en sevilen şarkılarını seslendiren Boz, hayranlarını coşturdu.

Kamil Ocak Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen konser, binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti. Konseri en önde izlemek isteyen bazı vatandaşlar öğle saatlerinde konser alanında beklemeye başlarken, bazı vatandaşlar ise Murat Boz’u yakından görebilmek için konser başlayana kadar spor salonuna girmedi. Konser saatinin yaklaşmasıyla üst araması yapılan vatandaşlar tek tek spor salonuna alınırken, bir anda dolup taşan salonda yer kalmayınca, çoğu vatandaş konseri dışarıdan dinlemek zorunda kaldı. Tezahüratlar ve alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Murat Boz, en sevilen şarkılarını Gaziantepli hayranları için seslendirirken, dansçıları ile birlikte yaptığı sahne şovlarıyla da katılımcıları büyüledi. Boz, özellikle; “Özledim, Sallana Sallana ve Üfle Üfle” şarkılarıyla adeta Gaziantep’i inletirken, şarkılarına zaman zaman hayranları da eşlik etti. Boz’un birbirinden hareketli parçalarını seslendirdiği konserde, bazı vatandaşlar kendilerini müziğin ritmine kaptırarak doyasıya eğlendi.

Konser sonunda sahneye çıkan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşları coşturduğu için Murat Boz’a teşekkür ederek çiçek takdim etti. Bundan sonraki 29 Ekim kutlamalarını geleneksel hale getireceklerini belirten Fadıloğlu, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlama etkinlikleri çerçevesinde final programı olan Murat Boz konseriyle hep birlikteyiz. Gönül isterdi ki, daha geniş mekanlarda herkesi burada görelim. Sizler şanslısınız, sizlerden daha fazla arkadaşınız mecburen dışarıda kaldı. İklim nedeniyle konseri kapalı mekanda yapmak istedik. İnşallah bundan sonra 29 Ekim kutlamalarını geleneksel hale getirerek Murat Boz gibi kardeşlerimizi hep birlikte ağırlayacağız. Mekanımız dar olsa da, gönlümüz geniş. Sizler gibi gözlerinden pırıl pırıl ışık parlayan kardeşlerimiz olduğu müddetçe bu Cumhuriyet ilelebet devam edecek. Bizler sizlere hizmet etmek adına bu görevleri inşa ediyoruz. Bizden sonra inşallah bu makamlara sizler geleceksiniz. İnşallah daha güzel hizmetleri bu memlekete getireceksiniz. Sizlerin coşkusuna coşku kattığı için tekrar Murat Boz kardeşime teşekkür ediyorum. Bu münasebetle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum ve tüm ulusumuza hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.

Konseri hayranlıkla izlediklerini söyleyen vatandaşlar, Murat Boz’u Gaziantep’e getiren Şehitkamil Belediyesi’ne teşekkür ederek, unutulmaz bir gece yaşadıklarını dile getirdi. – GAZİANTEP

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!