Beren’in Yüzüğünün Sırrı Ortaya Çıktı

01 Kasım 2012 Yazan  
Kategori Magazin

Geçenlerde Kenan Doğulu’nun ağabeyi Ozan Doğulu; “Kardeşiniz ile Beren Saat’in Ocak’ta evleneceği söyleniyor, ne düşünüyorsunuz?” sorusuna “Şu an öyle bir durum yok. Ne olacağını biz de bilmiyoruz” deyip kafaları karıştırsa da; bence yaşıtları çoktan çoluk çocuğa karışan Kenan, Beren Saat ile bu kez şeytanın bacağını kırıp evliler kervanına katılacak.

Beren Saat’in parmağındaki şeklindeki yüzük de bence evlilik habercisi! Ünlü oyuncunun Elle Dergisi’ne ‘en doğal’ haliyle verdiği pozlarda, parmağındaki yüzük dikkatimi çekti.

Araştırınca öğrenildi ki ‘Sonsuzluğu ifade eden yüzüğü Beren Saat’e, Kenan Doğulu hediye etmiş. Anlayacağınız Kenan Doğulu, Beren Saat ile sonsuza kadar birlikte olmayı kafasına koymuş.

GEÇTİĞİMİZ GÜN Beren Saat’TEN ÇOCUK İSTEMİŞTİ

Kenan Doğulu, geçtiğimiz haftalarda Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi.

Doğulu’nun sevgilisi Beren Saat, Haziran ayındaki konseri en ön sıradan izlemiş ve sevgilisine tezahürat yapmıştı. Saat bu kez Doğulu’yu kulisten izlemeyi tercih ederken, gazeteciler konserden ayrıldıktan sonra koltuğuna geçti.

Bir ara sahnede çocuklardan bahseden Kenan Doğulu, “Tüm arkadaşlarımın çocukları var” diyerek, iki arkadaşının çocuklarını sahneye çıkardı. Bu sırada bir hayranı Doğulu’ya “Senin de çocuğun olsun artık” diye bağırdı. Ünlü şarkıcı da hayranına “Benim de olsun” yanıtını verdi.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr
 

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!