Acun Doymak Bilmiyor!

01 Kasım 2012 Yazan  
Kategori Magazin

Acun Ilıcalı, gayrimenkul yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Yapımcı; Zincirlikuyu’daki Zorlu Center’dan Boğaz manzaralı ultra lüks bir daire satın aldı.

İSTANBUL BOĞAZI’NA TEPEDEN BAKACAK

Yapımcı Acun Ilıcalı, dillere destan malvarlığını her geçen gün artırıyor… Beykoz Konakları’nda 12 odalı, 650 metrekarelik bir villada yaşayan Ilıcalı, lüks bir daire daha satın aldı. Yapımcı, tercihini Zincirlikuyu’daki Zorlu Center’dan yana kullandı. Acun Ilıcalı, Zorlu Center’ın 16. katındaki 100 metrekarelik bir dairenin sahibi oldu.

MAL VARLIĞI DUDAK ISIRTIYOR

Ünlü televizyoncu; bu dairesine tam 4 milyon dolar ödedi. Kısa bir süre içerisinde daireyi zevkine göre dekore ettireceği öğrenilen Acun Ilıcalı’nın bilinen malvarlığı ise şöyle: Beykoz, Levent ve Bodrum’da villa, özel uçak, Miami’de daire, Ferrari otomobil, Range Rover cip, 1 yat, 1 sürat teknesi, Çamlıca’da dubleks daire.

TRANSFER ÜCRETİ İLE BU DAİREDEN 18 TANE ALABİLİRDİ

Vergi rekortmeni ünlüler listesine her sene üst sıralardan giren başarılı yapımcı, 100 metrekarelik daireye 4 milyon dolar ödedi.

Normal insanlar için inanılmaz bir rakam olan 4 milyon dolarlık ücret Acun Ilıcalı için sıradan bir rakam sayılabilir çünkü Acun Ilıcalı sadece yeni kanalına transfer olurken 70 milyon TL’lik rekor transfer ücreti almıştı.

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!